27 APRIL KONINGSDAG KINDERCIRCUS IN ROUVEEN

“Magic Circus staat er om bekend geen gewoon circus te zijn. De voorstellingen zijn altijd snel, flitsend en modern met steevast een boodschap die je niet hoeft te zien maar waar je wel wat mee kunt. Want laten we wel wezen: het is goed om dingen eens van een andere kant te bekijken. Soms zie je ondersteboven meer. En dat doet Magic Circus in 2016 opnieuw: een andere kijk op circus bieden. Laat Magic Circus je met Sottosopra ondersteboven blazen. Het helpt!”.

Zo kondigen ze zichzelf aan. Dat belooft wat!

Wij, als spelletjescommissie, willen jullie hier dan ook van harte voor uitnodigen!
Hierbij worden jullie verdeeld in twee groepen:

09:30 uur voorstelling 1 is voor de kinderen van de peuterspeelzaal tot en met groep 4 van de Triangel, de Levensboom en speciaal onderwijs.

11:00 uur voorstelling 2 is voor de groepen 5 tot en met 8 van de Triangel, de Levensboom en speciaal onderwijs.

Wel belangrijk voor de ouders om te weten; Per kind mag er één ouder mee, dit om te voorkomen dat de tent té vol wordt. Buiten bij de tent staat een springkussen en natuurlijk is er ook aan de inwendige mens gedacht. Dus allen van harte welkom!

Spelletjescommissie Rouveen:
Jinny Bouwmeester
Jenneke Huisman
Rudolf Buitenhuis
Koob Timmerman
Henry Friesen
Johan Trompetter
Trijn Hokse

Kindercircus.jpg